SU DEPOSU İZOLASYONU

SU DEPOSU İZOLASYONU

Suların depolandığı yerin yapı malzemeleri yönünden niteliği, suyla etkileşime giriyor olması açısından son derece önemlidir. Sağlığımızı ve yaşam standartlarımızı yakından etkileyen bu su deposu izolasyonu konusunda ülkemizde yasal bir mevzuat oluşturma çabası bulunmamakla birlikte, 17 Şubat 2015 tarihinde kararlaştırılmış “İnsani Tüketim Amaçlı Sular Hakkında Yönetmelik” sayesinde ideal su depoları hakkında bir düzenleme ortaya konulmuştur.

Bu yönetmelik uyarınca ülke genelinde su depolama hizmeti veren firmalar faaliyete geçmiştir. Örneğin; İstanbul’da bu hizmeti almak isteyen şehir sakinleri su deposu izolasyonu İstanbul firmalarıyla irtibata geçerek hayati önem taşıyan bu temizlik için çok kaliteli çözümlere ulaşabilirler, su deposu izolasyonu İstanbul başlığı altındaki firmalardan hizmet alabilirler.

Güvenli Grup olarak, Temizlik hizmetleriniz kapsamında su deposu izolasyonu nuzu uzman kadromuz ile yapmaktayız. Güvenilir hizmet ve bilgi almak için 0212 855 13 23 numaralı hattımızı arayarak irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *