SU DEPOSU DEZENFEKTESİ

SU DEPOSU DEZENFEKTESİ

Su depoları, binalarda veya iş yerlerinde suyu kapalı, temiz ve ferah bir ortamda muhafaza eden,  uzun su kesintileri halinde başvurulan kaynaklardır.

Su depoları, önceki dönemlerde genelde binanın bodrum katına ya da zemin katına yapılır, ve koruma kriterlerine pek de dikkat edilmeyen yalıtımsız yapılar şeklinde olurlardı. Ancak günümüz teknolojileriyle biirlikte önce çatı katlara taşınmış sonra da fayans, seramik ve benzeri malzemelerle bir çok olumsuz koşul karşısında dayanıklı hale getirilmişlerdir.

Ancak sürekli su akışı olan bu depolar tabii ki doğal şartlar altında ve suyun getirdikleriyle kirlenmeye müsait yapılardır. İnsan sağlığı için çok kritik olan bu konuda düzenli aralıklara su deposu dezenfektesi yaptırılmalıdır.

Firmamız tarafından ücretsiz olarak keşif hizmeti verilmektedir. Deponuzun içerisinde bulunan su, dalgıç  motorları ile boşaltılarak uzman personellerimiz tarafından su deposu temizliği ve özel kimyasallar ile dezenfektesi yapılmaktadır. Bilgi ve randevu için 0212 855 13 23 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Güvenli Grup ailesi olarak sizlere kaliteyi uygun fiyatlar ile sunmaktayız.Sağlığımız bizim için değerlidir, sağlığınızı riske atmayın.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *