SİTE VE BİNA İLAÇLAMA HİZMETİ

Insanların yaşam alanını ihlal ederek sağlığına tehdit oluşturan etkenler ile bir çok unsur da bulunmaktadır. Bunlardan gözle görünenleri çoğunlukla fareler ve böceklerdir. Bu canlıların eko sisteme faydaları bulunsa da, yaşadıkları ortama ve koşullara göre değişkenlik göstermektedir.Taşıdıkları bakteri, virüs  ve mikroplar ile evinizi işgal ederek bireylerin sağlığına olumsuz etkileri bulunmaktadır.

Çocuklarımızın temasta bulunarak farkında olmadan maruz kaldığını düşünmekte de fayda vardır. Hijyenin ön planda tutulması gerekmektedir. Belediyelerin sadece dışarıdaki ortamı ilaçlayabiliyor olması, yetersiz kalmaktadır. Her binanın düzenli olarak dezenfekte edilmesi belediyeler tarafından sağlanamasa da bunlar için bina ilaçlama firmaları özveri ve hassasiyetle insanların sağlığına tehlike arz eden bu unsurları ortadan kaldırmaktadır.

Güvenli Grup ilaçlama firması olarak bina ilaçlama talepleriniz uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet sunmaktayız. 0212 855 13 23 numaralı hattımızdan bilgi ve randevu talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *