site ilaçlama

SİTE İLAÇLAMA

Şehirlerde nüfusun artmasıyla birlikte toplu konut yaşamların önemi de artmıştır. Bu toplu konut oluşumlarına en elit ve en yeni örneklerden birisi de sitelerdir. Sitelerde belirli bir alan içinde, özel peyzaj ve mimari düzenlemelerle oluşturulmuş alanlarda bir çok beraber bir hayat sürmektedir.

Toplu yaşamın getirdiği sıkıntılar elbette ki siteleri de etkilemektedir. Özellikle hijyen alanında meydana çıkan bu sıkıntılardan birisi de haşere ve böcek problemleridir. Bu konuda site ilaçlama hizmeti veren bir firmaya danışılmasında ve hizmet alınılmasında son derece büyük faydalar vardır.
Site ilaçlama konusunda hizmet veren firmaları seçerken Sağlık Bakanlığı onaylı , çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen yöntemler ile  uygulama gerçekleştiren firmaları seçmek gerekmektedir. Siz de site yönetimizle görüşüp, bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Güvenli Grup İlaçlama firmasının tüm personelleri biyosidal ürün uygulayıcı eğitimi almış alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Sağlık Bakanlığından onaylı izin belgesine sahip olan firmamız böcek ve kemirgen problemlerinizde kesin çözüm sunmaktadır. Bilgi ve randevu almak için 0212 855 13 23 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.