İstanbul haşere ilaçlama şirketleri

Hamam böceği ilaçlama, insanlara en çok sıkıntı veren haşerelerden biri olup, hemen hemen her ortamda görülürler. Oval vücut yapısına sahip olan ve baş bölümlerinde antenleri bulunan hamam böcekleri, bu antenleri ile iletişimlerini sağlarlar. Hamam böcekleri türlerine ve yaşam alanlarına göre farklı renklerde ve yapılarda görülebilmektedirler. Fakat genellikle kahverengi ve siyah renklerde olan hamam böceklerinin en çok görülen türleri; Oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği ilaçlama , Karafatma, Alman hamam böceği, Kalorifer böceği, Kakalak gibi türlerdir.

Yiyecek bulunan ya da gıda üretilen her ortamda görülebilen hamam böcekleri, fırın, lokanta, yemekhane, restaurant, mutfak, kiler, ev içlerinde mutfak, banyo ve yiyecek dolaplarının çıvarında sıkça görülür. Belli bir dönemleri olmayan hamam böceği, yaz-kış, sıcak-soğuk her ortamda görülebilir. Fakat yaz aylarında ve sıcak ortamlarda üremeleri daha hızlı gerçekleşir.  Hamam böceklerinin üremelerinin ardından, dişi hamam böceği bir süre yumurtalarını sırtında taşır ve gezdiği her yere yumurtalarını döker. Hamam böceği yumurtalarını gözle görmek mümkün değildir.Tüm ilaçlama hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

istanbul ilaçlama şirketi olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. , pis ve mikrobik bir canlı olması nedeni ile hastalık bulaştırabilen canlılar grubundandır. Mekân içlerinde buldukları gıda ürünleri üzerinde gezerek beslenmelerini sağladıkları sırada, bu gıda ürünlerine üzerine salya ve dışkılarını bırakarak hastalık yayarlar. Hamam böceklerinden insanlara bulaşan hastalıklar; Grip, humma, antrax, bağırsak hastalıkları ve çeşitli alerjik hastalıklar sadece birkaçıdır.

Hamam böceklerinin en önemli özellikleri güçlü bacaklarının olmasıdır. Kilometrelerce yolu yorulmadan günlerce yürüyebilirler. Herhangi bir organlarının kopması durumunda bile ortalama 1 hafta yaşarlar. Tüm bu özelliklerden de anlaşılacağı gibi hamam böcekleri amatörce mücadeleler ile yok edilemeyecek kadar güçlü canlılardır.

Hamam böceği yok etmek için kesinlikle profesyonel destek almak gereklidir. Hamam böceklerinden kurtulmak için İzmir’de ve tüm ilçelerinde profesyonel ilaçlama ekipleri ile hizmet sağlayan böcek ilaçlama şirketimiz, Hamam böceği ilaçlamave tüm haşere ilaçlamalarında günün her saati hizmet sağlamaktadır. İzmir hamam böceği ilaçlama servislerimiz, adresinize en kısa sürede ulaşarak, hamam böceği ilaçlaması yapacak ve sizleri hamam böceklerinden kurtaracaktır.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *