İlaçlama Şirketleri

İlaçlama şirketleri, özellikle evler ve iş yerleri gibi kapalı alanlar için hizmet veren firmaların genel adıdır. Bu şirketler, dezenfekte amacı güden çözümler sunarak hayatı daha kolay ve yaşanılabilir hale getirmektedir.

İlaçlama şirketleri seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli kriter, Sağlık Bakanlığından Ruhsat ve İzin belgesi olan firmaları tercih etmekdir. Eğitimsiz ,kimyasallar ve uygulama konusunda bilgi sahibi olamayan kişilerce yapılan ilaçlama sizin ve sevdiklerinizin sağlığını tehlikeye atmaktır.

Güvenli Grup İlaçlama şirketleri olarak tüm personellerimiz Biyosidal Ürün Uygulayıcısı eğitimi almış uzman kişilerden oluşmaktadır.Ruhsat sahibi olan sayılı ilaçlama şirketlerinden biri olan firmamız sorun odaklı çalışarak sizlere kesin çözüm sunmaktadır.

Özellikle gıda sektöründe hizmet veren firmalar bu ilaçlama şirketleri ile çalışmak zorundadırlar. Çünkü insan sağlığını direkt etkileyen ürünler üreten bu firmaların ürünlerinde oluşabilecek bir organizma ya da mikrobunu bırakabilecek bir böceğin varlığı çok tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle, istenmeyen durumlarla karşılaşılmadan önce, periyodik aralıklarla ilaçlama şirketleri ile görüşülmesi ve yapılacak kontroller sonrasında planlamalar ile hizmet alınması son derece faydalı bir hamle olacaktır. Üstelik, ilaçlama şirketleri  GüvenliGrup İlaçlama 7/24 hizmet vermektedir.

Detaylı bilgi ve randevu için 0212 855 13 23 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *