Fare İlaçlama

Gündelik yaşamımızda olmadık yerlerde karşılaşabileceğimiz canlılar arasında  fareler de yer almaktadır. Yaşam şartlarına bağlı taşıdığı bir çok mikrop ile insan sağlığına tehlike arz etmektedir. Özellikle çoçuklarınızın oynadığı sokak ve park gibi alanlarda çocuklarınızı bu risk daha yüksektir. Çoğu yetişkinin de karşılaşmaktan ve yüzleşmekten korktuğu bir gerçektir. Köylerde ahır, samanlık  gibi alanlarda bulunurken şehir yaşamında ise lağım, apartman boşlukları, depo gibi alanlarda da karşımıza çıkmaktadır.
Halk sağlığı için belediyelerin aldığı önlemler yetersiz kaldığında ise devreye ilaçlama firmaları devreye girmektedir. Son derece donanımlı fare ilaçlama firmamız profesyonel ekipmanlar ile gerekli çalışmalar yapılarak önlemler alınıp, halk sağlığını tehdit edecek unsurları ortadan kaldırmaktadır.

Ekiplerimiz fare ilaçlama yöntemleri ile ilgili detaylı bilgilendirme yaparak gerekli ilaçlama yöntemleri ile çözüm sunmaktadır. Uygulama raporu tarafınıza sunularak , fare ilaçlama kapsamında yapılanlar tarafımızca bilgilendirilir.

Detaylı bilgi ve randevu almak için 0212 855 13 23 numaralı hattımızdan müşteri temsilcinize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *