APARTMAN VE SİTE İLAÇLAMASI

Toplu yaşanılan alanlardan biri olan apartman, gün içerisinde faaliyetlerin yoğun olarak yaşandığı mekânlardan biridir, bu yüzden apartmanların belli periyotlar ile ilaçlanması gereklidir. Apartmanlarda, gerek insan sayısının fazlalığı, gıdaların, ürünlerin olması gerekse mevsimsel durumlara bağlı olarak sıcak ve nemli olmasından ötürü haşerelerin üremesine en büyük fırsattır.

 Çatı katları başta olmak üzere, bodrum, havalandırma boşlukları vb. kadar geniş bir alan içerisinde kendilerine yaşam alanı belirlemiş olan haşereler, uygun koşulları sağladıkları takdirde amatörce yapılan müdahaleler karşısında etkinliğini ve nüfusunu korumaktadır. İşte bu yüzden insanların küçük müdahaleleri haşereler üzerinde etki sağlamamakla beraber böceklerin bağışıklık sistemlerini kuvvetlendirmektedir.  Apartman ve sitelerin düzenli periyotlar ile profesyonel olarak ilaçlanması, haşere ve kemirgenlerin barınmasına engel olmaktadır. Bunun için tüm insanların bilinçlenmesi ve apartman ilaçlamaya gereken önemi göstermesi zorunluluktur.

Güvenli Grup İlaçlama firması olarak tüm haşere sorunlarınızda sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız. Detaylı bilgi ve randevu için 0212 855 13 23 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.